Корзина
16 отзывов
+380939227107
+380933371002
+380972852627
УкраинаКиев
ЖИЛЕНКОВ-ТРЕЙД приглашает к СОТРУДНИЧЕСТВУ.
Оставить отзыв
Кофе ''Галка'' растворимый напиток ''Ранок'' 100г, фото 2

Кофе ''Галка'' растворимый напиток ''Ранок'' 100г

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Торгова марка «Галка» – це понад 80 років незмiнно високої якостi української кави. Імпортуючи кавове зерно із десятків країн, ми здійснюємо повний цикл виробництва – від обробки зеленого кавового зерна, до створення готового продукту. Ми виготовляємо продукцію, яка задовольнить різні категорії споживачів: каву натуральну обсмажену у зернах; каву натуральну обсмажену та змелену; каву розчинну – порошкоподібну, агломеровану, сублімовану; кавові мікси – капучино, лате, «3 в 1»; какао напої; напої розчинні на основі кави, цикорію та ячменю; напої розчинні з особливими властивостями.

Сьогодні спільне українсько-англійське підприємство "Галка Лтд" є не тільки провідним потужним сучасним підприємством, де застосовують новітні технології, але й виробництвом з принциповими позиціями щодо збереження натуральності та екологічності сировини, на основі якої випускається високоякісна готова продукція.

Наш асортимент невпинно розширюється, ми освоюємо нові напрямки й способи обробки кавового зерна й створення нових цікавих для споживача видів продукції і готові до співпраці. 

Основные
Производитель  Галка
Страна производительУкраина
Вес100.0 (г)
  • Цена: 10,69 грн.