Корзина
17 отзывов
+380972852627
УкраинаКиев
ЖИЛЕНКОВ-ТРЕЙД приглашает к СОТРУДНИЧЕСТВУ.
Оставить отзыв
Производители

Кава зі львова

Історія “Кави зі Львова“ починається з далекого 1829 року. 
Саме тоді у місті Лева відкрилась перша кав’ярня, яка завдячує своїй появі видатній постаті – Юрію Кульчицькому, а саме, його героїчному вчинку, який кардинально змінив подальше життя всієї Європи.

У 1683 році, коли в календарі був дванадцятий день місяця вересня, під Віднемвідбулася битва, відома в історії, як "Віденська відсіч" або "Кавова битва". Внаслідок неї була знята довготривала турецька облога габсбурзької столиці.

Вирішальну роль в перемозі відіграв українець, вихідець з села на Львівщині - Юрій-Франц Кульчицький, який як винагороду за свої заслуги отримав 300 мішків кави, залишених турками.

Згодом він відкрив першу у Відні кав'ярню, яка  стала центром віденської еліти. Cаме її, а потім і всю Європу, українець навчив пити каву.

Гіркі кавові зерна Кульчицький привіз до Львова, де почали готувати з них найунікальніший у світі напій.

Саме зі Львова п’янкий аромат кави розлетівся невидимою вуаллю по Європі, заходячи в кожну домівку та душу.

Віденці увіковічнили заслуги видатного українця пам'ятником в центрі міста на однойменній віденській вулиці Kolschitzky.

Тому, якої б марки каву Ви не пили, які б бренди не позиціонували її, як власне творіння, вона всеодно має українське, а саме, львівське походження!